Evercool Вентилатор Fan 80x80x25 Sleeve 2500rpm - EC8025M12SA
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
  • : EC8025M12SA
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Evercool
РАЗМЕР(мм): 80 x 80 x 25 mm
ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm): 2500 RPM
ВОЛТАЖ: 12 V DC
ТИП ЛАГЕРУВАНЕ: Sleeve Bearing
ВЪЗДУШЕН ПОТОК: 31.13 CFM
АМПЕРАЖ (A): 0.11 A
МОЩНОСТ (W): 1.32 W
НИВО НА ШУМ:
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Evercool
РАЗМЕР(мм): 80 x 80 x 25 mm
ВОЛТАЖ: 12 V DC
ТИП ЛАГЕРУВАНЕ: Sleeve Bearing
ВЪЗДУШЕН ПОТОК: 31.13 CFM
АМПЕРАЖ (A): 0.11 A
МОЩНОСТ (W): 1.32 W
АтрибутСтойност
РАЗМЕР(мм)80 x 80 x 25 mm
РАЗМЕР(мм)80 x 80 x 25 mm
ВОЛТАЖ12 V DC
ВОЛТАЖ12 V DC
ВЪЗДУШЕН ПОТОК31.13 CFM / 52.89 m3/h
АМПЕРАЖ (A)0.11 A
АМПЕРАЖ (A)0.11 A
НИВО НА ШУМ<28 dBA
МОЩНОСТ (W)1.32 W
КОНЕКТОР3 pin
НИВО НА ШУМ<28 dBA
КОНЕКТОР3 pin
МОЩНОСТ (W)1.32 W
ЖИВОТ В ЧАСОВЕ25000
ЖИВОТ В ЧАСОВЕ25000
Тегло0.10кг
Evercool Вентилатор 80x80x25mm Sleeve – Високоефективно охлаждане за вашия компютър
Поддържайте системата си хладна и тиха с вентилатора Evercool EC8025M12SA 80мм! Създаден за оптимален въздушен поток и издръжливост, този вентилатор е идеален за компютърни кутии, сървъри и други охлаждащи приложения.
Основни предимства:
  • Издръжливост: Висококачествени материали гарантират дълъг експлоатационен живот.
Технически спецификации:
  • Модел: EC8025M12SA
  • Размер: 80x80x25mm
  • Тип лагер: Sleeve
  • Скорост: 2500 об/мин (±10%)
  • Напрежение: 12V DC
Подобрете охлаждането си днес с Evercool 80мм вентилатор – мощност и тишина в едно!